JSDH‎ > ‎Zásahy 2010‎ > ‎

2010-11-12 -- 23:46 -- Požár nízké budovy II.stupen -- Opatovice

přidáno: 9. 3. 2011 3:43, autor: Martin Knitl   [ aktualizováno 12. 3. 2011 0:34 ]
Popis: JPO vyslány k požáru stodoly. Jde o požár stodoly velikosti RD s uskladněným materiálem v řadové zástavbě. Vyhlášen II. stupeň PP, požár ve III. fázi. Zatím nasazeny 2 útočné proudy, 3. v přípravě. Nasazen 3. proud, evakuace domácích zvířat z blízkosti stodoly. Nasazen 4. proud, nebezpečí zřícení kce, 0:17 požár lokalizován. Provedeno osvětlení místa zásahu, vyslána výšková technika (AZ 30) za účelem rozebrání kcí hrozících zřícením. Počet proudů snížen na 2, došlo ke zřícení části střešní kce. Ustaven AZ 30, probíhá odřezávání zbytků střechy. K dohašování 2 proudy C nasazen VTP, rozebírání požářiště. Vyslány JPO na vystřídání zasahujících. Stále probíhá rozebírání a dohašování, na místě ponechány 3 JSDH, které budou vystřídány po 7h JSDH s místní působností. Likvidace 8:57. Místo zásahu předáno majitelce. Odjezd.

Jednotky: SDH Židlochovice, HZS Židlochovice, SDH Blučina, SDH Holasice, HZS Pohořelice, SDH Hrušovany u Brna, SDH Žabčice, SDH Syrovice, HZS Slatina, HZS Lidická, HZS BVV

Článek na jiném webu http://www.firebrno.cz/nocni-pozar-znicil-stodolu

Comments